Akce na klíč

Vše co vám na očích uvidíme, vám splníme. Minimálně, uděláme maximum pro to, abyste byli spokojení s vaší událostí, která bude opravdu podle vás. Ať už svatba, křtiny nebo maturitní ples, či promoce. Každá akce se dá uzpůsobit dle celkového rozpočtu, takže je ve výsledku jedno jestli bude událost pro 100 nebo pro 10 lidí. Od vizualizace pozvánky na akci, zastřešení programu, výzdoby, až po koordinaci celé akce. Nestresujte se všemi nezbytným věcmi při vašem dni, vždyť tyto akce se vám vryjí do paměti na celý život, proto byste celý den měli být spokojení a určitě ne vystresováni. 

„Neváhejte nás proto oslovit a užít si svůj den D prostřednictvím naší agentury.“

Roadshow

Chcete, aby jste byli vidět na více místech najednou? To přece není vůbec žádný problém. Stačí oslovit naši agenturu a my se o to postaráme. Naše služby začínají tourplanem, ať již po Praze nebo celé republice. Každá správná roadshow potřebuje i správné načasování, prezentaci a klíčový jsou hlavně lidé, kteří se o celou akci starají. Zajistíme malou roadshow od vystavených prezentačních stolků po obchodních řetězcích, až po velké akce na veřejném prostranství včetně programu na hlavním podiu.

„Tourplan po celém kraji, republice? To pro nás není problém! Stačí nám předat informaci a my vše ostatní zařídíme.“

Firemní večírek

Akce na kterou se těší snad každý zaměstnanec. Však, kdo by nechtěl vidět svého nadřízeného pod obraz? O tom, ale večírky produkované naší agenturou rozhodně nejsou. Naše večírky jsou zábavné a tématické. Jediné, co nám od vás stačí je zadání a k tomu už my zařídíme ostatní. Od soutěží, přes výzdobu, moderátora, gastro nabídku, až po oblíbené fotokoutky, půlnoční překvapení a dárečky pro zaměstnance.

„Pokud chcete dopřát vašim zaměstanancům nezapomenutelný firemní večírek, my jsme ti které máte kontaktovat. Protože agentura #stayspoko udělá alespoň na jeden večer každého zaměstnance spokojojeným.“

Teambuilding

Pravidelné teambuildingy pro vaše zaměstnance by se měli stát nedílnou součástí každého ročního plánu, jak své zaměstnance odměňovat. No a v lepším případě se zúčastnit teambuildingu rovnou s nimi. Celou organizaci nechte na nás, jen si vyberete jaký tip teambuildingu byste chtěli absolvovat, zda sportovní, dobrodružný nebo relaxační a o zbytek se postaráme my. Vám už poté přijde jen pozvánka, kam, s čím a kdy se máte dostavit a refresh týmového ducha může začít.

„Chcete se stát tím nejoblíbenějším členem svého týmu? I s tím vám dokážeme pomoci. Stačí se na nás obrátit a pak už jen poslouchat spokojené kolegy o tom, jak to bylo skvělé.“

Rozlučka se svobodou pro nevěsty

Zarezervovat bar, nakoupit propriety pro družičky a nevěstu, připravit úkoly, zajistit program? S koordinací s naší agenturou vám všechny tyto služby připravíme na zlatém podnese a vy budete za tu nejlepší svědkyni, kterou si nevěsta mohla vybrat. K celé svatební rozlučce vám bude stačit jedna schůzka s naší koordinátorkou akce, kde se domluvíte na společném tajném projektu X a poté už se o nic nestaráte. Vám, družičkám a nevěstě přijde jen pozvánka, kam se dostavit – samozřejmě součástí balíčku budou i potřebné věci, abyste se ve víru velkoměsta, či ve vinařské aleji našly.

„Nezapomenutelná rozlučka se svobodou od nejlepší svědkyně pro nejkrásnější nevěstu. To je to, co vám zaručí právě naše agentura.“

Narozeninová oslava

Nejoblíbenější den v roce každého z nás a ten je třeba řádně oslavit. Organizace narozeninové oslavy je nejen časově náročná, ale nezapomenout na nějakou podstatnou věc je v některých případech při standardním pracovním vytížení skoro nemožné. Pokud chcete mít oslavu, kterou si užijí nejen vaši přátelé, ale i vy, oslovte nás. Jsme schopni připravit nejen narozeninou oslavu pro vás, ale i pro vaši ratolest. Vždyť každé dítě touží po narozeninové oslavě s Elzou nebo Spidermanem.

„Rok od roku starší – pokud se rozhodnote oslovit nás, žádná další vráska vám s přípravou narozeninové oslavy nepřibyde. Možná jen ta od smíchu.“