Co je to influencer marketing a k čemu se využívá:

Influenceři jsou osoby, které mají schopnost díky svým odběratelům na sociálních sítích ovlivňovat danou skupinu svých sledujících.

Je to nejideálnější online nástroj k oslovení lidí, tak abyste v krátkém časovém horizontu zvýšili prodej a povědomí o vašem produktu, či společnosti.

„V anonymní anketě od Social Media Week přiznalo 74% spotřebitelů, že se nechává ovlivnit online influencerem při rozhodování koupě produktu.“ 

Co od nás můžete očekávat, aneb naše kombinace nástrojů influencer marketingu:

  • soutěže, dárkové balíčky pro sledovatele influencera (možnost propojení i na vaše sociální sítě)
  • slevové kódy (nejefektivnější způsob měření návratnosti)
  • takeover vaší sociální sítě (převzetí daného media influencerem na určitou dobu)
  • ambasador vaší značky 
  • sponzorovaný obsah

Proč se rozhodnout pro nás?

  1. možnost placené či barterové spolupráce s jednotlivými influencery
  2. spolupracujeme s širokým portfoliem mikroinfluencerů, influencerů, kteří mají nad 30000 sledujících a dokonce i s některými celebritami
  3. kampaň vám zpracujeme na klíč dle vašich požadavků
  4. domluvíme podmínky (včetně smlouvy) s jednotlivými influencery, tak aby celá kampaň proběhla hladce
  5. závěrem celou marketingovou kampaň vyhodnotíme

Čeho se u nás bát nemusíte?

Určitě jste zaregistrovali tzv. influencer fraud. Influencery se kterými spolupracujeme si ověřujeme, takže se nemusíte bát, že bychom vám do vašeho portfolia k influencer marketingu přidělili influencery, kteří budou mít nakoupené fanoušky, či budou provádět tzv. falešné reklamy s jinými společnostmi z důvodu zviditelnění se.

Uděláme za vás due diligence, tak abychom v rámci spolupráce neohrozili vaši značku. Co to pro vás znamená? Nemusíte se bát, že vás propojíme s influencerem, který nedávno propagoval vaší konkurenci, či má problémy se zákonem, nebo se například chová nemravně.

S kým například spolupracujeme?

Mariana Prachařová

Mariánka má na své instagramové síti 161 000 sledujících. Spolupráce s ní je již opravdu na profesionální úrovni, jelikož se influencingem mj. živí. Kromě toho je také zpěvačkou, herečkou a v neposlední řadě ji můžete znát z podcastu Sarkastický kafe, které má se svou kolegyní Hell.

https://www.instagram.com/maripracharova/

Hell Navrátilová

Helena známá jako Hell má 115 000 sledujících na Instagramu především a k tomu má i svůj YT kanál, kde má 125K subscribers. Hell se věnuje i zpěvu a společně s Mari má podcast s názvem Sarkastický kafe se kterým měli dokonce vyprodaný live před diváky např. na Febiofestu.

https://www.instagram.com/helluno/

Václav NOID Bárta

Vašek Bárta alias NOID známý zpěvák a úžasný člověk. Jsme velmi rádi, že právě s takovým člověkem můžeme spolupracovat. Noid má na svém instagramovém účtu téměř 100 000 sledujících. Znáte ho, ale asi především jako zpěváka, muzikálového herce nebo možná i jako skladatele, textaře či majitele Paranoid studia.

https://www.instagram.com/vaclavnoidbarta_official/

Míša Tomešová

Míša Tomešová Doubravová je herečkou, zpěvačkou a dvojnásobnou maminkou. Míšu můžete pravidelně potkávat již 10 let v divadle Kalich, nebo v Národním divadle, kde hraje ve hře Sen noci čarovné. Míša má na svém instagramovém účtu téměř 78 000 sledujících. Kromě muzikálu ji můžeme pravidelně potkávat i v seriálu Sestřičky MK, kde hraje sestřičku Barču.

https://www.instagram.com/misatomesova/

Lucie Březinová

Lucka Březinová je influencerkou z oblasti fitness a zdravého životního stylu, kromě toho už je i maminkou syna Tobiáše. Na svém instagramovém účtě má komunitu přes 100 000 lidí. Kromě influerenctví se zabývá tvorbou jídelních a cvičebních plánů. A jak její plány fungují se můžete přesvědčit přímo na jejím profilu, kde během půl roku měla snad ještě lepší postavu, než před porodem.

https://www.instagram.com/luciefitnesslifestyle/

Ladislav Ondřej

Láďa Ondřej je skvělý herec, kterého momentálně nejčastěji můžete potkat v divadle Metro s herečkami jako je Míša Dolinová, Veronika Žilková Stropnická, apod. Láďu si určitě pamatujete i ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde hrál syna Ondřeje Rychlého. Na svém instagramovém účtě má téměř 15 000 sledujících.

https://www.instagram.com/ladislav_ondrej_/

Alex Belingerová

Zakladatelka projektu Miss Léta. Organizátorka soutěže Miss České republiky a především krásná modelka. Ano řeč je o Alex Belinger. Na svém instagramovém účtě má 12 000 sledujících a její profil navštěvují téměř všechny začínající modelky v ČR.

https://www.instagram.com/alex_belinger/

Nikola Gránská

Manželka známého herce a zpěváka Davida Gránského. Majitelka optiky a oční ordinace Falcon Cornea Center a hlavně a především skvělá osoba. Na svém instagramu má neuvěřitelných 27 000 sledujících se kterými každý den prostřednictvím svých stories ze života komunikuje.

https://www.instagram.com/nikcuusek/

Kristýna Malířová

Známá modelka, která v roce 2019 získala titul Miss Aura International, v roce 2019 získala krásné 4.místo na mezinárodní soutěži Miss Globe a rok před tím se stala 1.vícemiss Miss České republiky. Již tři roky po sobě je modelkou na významných módních přehlídkách v rámci akce Fashion week. Na svém instagramu má přes 14 000 sledujících.

https://www.instagram.com/kristyna_malirova/

Denisa Nesvačilová

Herečku a dqbérku Denisu Nesvačilovou můžete znát například ze seriálu Slunečná, nebo z filmu Přes prsty. Jako herečku ji můžete potkávat v divadelních inscenacích v Divadle Radka Brzobohatého. Na svém instagramu má téměř 53 000 sledujících.

https://www.instagram.com/denisanesvacilova/

a další jako je např. Lukáš Kverka, Tereza Suda, Marek Niessner, apod.