NAROZENINOVÁ OSLAVA

Nejoblíbenější den v roce každého z nás a ten je třeba řádně oslavit. Organizace narozeninové oslavy je nejen časově náročná, ale nezapomenout na nějakou podstatnou věc je v některých případech při standardním pracovním vytížení skoro nemožné. Pokud chcete mít oslavu, kterou si užijí nejen vaši přátelé, ale i vy, oslovte nás. Jsme schopni připravit nejen narozeninou oslavu pro vás, ale i pro vaši ratolest. Vždyť každé dítě touží po narozeninové oslavě s Elzou nebo Spidermanem.

„Rok od roku starší – pokud se rozhodnote oslovit nás, žádná další vráska vám s přípravou narozeninové oslavy nepřibyde. Možná jen ta od smíchu.“

BABY SHOWER

Obrovský boom s akcí baby shower jsme zaznamenali už minulý rok a pro ten letošní tomu není jinak. A co to vlastně Baby shower je? Jedná se o odhalení pohlaví maminka kolem 5-6 měsíce těhotenství pro rodinu a nejbližší přátele. Čím dál tím častěji se právě až na této události dozvědí pohlaví miminka i rodiče. Jediné, co je potřeba je předat nám obálku od vašeho doktora a o zbytek se postaráme my! Při příchodu na akci pořád ještě nebude jasné, co maminka v bříšku nosí, jelikož celá výzdoba se nese v modro-růžovém duchu. Nejčastější odhalujícím produktem je černý balónek, který má v sobě konfety modré, či růžové barvy a další následné vychytávky jako jsou barevné kouře, konfety apod. 

“Akci jsme schopni uspořádat naprosto kdekoli, ať už vás doma na zahradě nebo v pronajatém prostoru restaurace. Tento okamžik by měl být jedním z nejhezčích v průběhu vašeho těhotenství, tak proč si ho pořádně nevychutnat?”

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Zarezervovat bar, nakoupit propriety pro družičky a nevěstu, připravit úkoly, zajistit program? S koordinací s naší agenturou vám všechny tyto služby připravíme na zlatém podnese a vy budete za tu nejlepší svědkyni, kterou si nevěsta mohla vybrat. K celé svatební rozlučce vám bude stačit jedna schůzka s naší koordinátorkou akce, kde se domluvíte na společném tajném projektu X a poté už se o nic nestaráte. Vám, družičkám a nevěstě přijde jen pozvánka, kam se dostavit – samozřejmě součástí balíčku budou i potřebné věci, abyste se ve víru velkoměsta, či ve vinařské aleji našly.

„Nezapomenutelná rozlučka se svobodou od nejlepší svědkyně pro nejkrásnější nevěstu. To je to, co vám zaručí právě naše agentura.“

SVATBY

Ne nadarmo se říká, že je to jeden z nejzásadnějších okamžiků v životě každého jedince. A dle našeho názoru by si tento den měla užít právě nevěsta s ženichem a ne hlídat, zda dorazily květiny, zda už je připraven raut, má DJ vlastně naše nástupové písničky k oltáři, dostal každý svatební host výslužku? Přesně na tyhle věci a spoustu dalších jsou agentury se svou svatební koordinátorkou, která s vámi váš den D konzultuje dopředu, ale v den svatby už si pouze užíváte přítomného okamžiku a ne stresu s dodavateli. 

“Z vlastních zkušeností můžeme říci, že svatební koordinátorka je jednou z nejlepších “investic” ve Váš den D.”