Modelky a modelové

Plánujete módní přehlídku, ale nenarazili jste na krásné modelky? Jsme tu pro vás! Každá značka si samozřejmě zaslouží to nejskvotnější provedení na ženském, či mužském těle. Každý druh oblečení by měl obléknout model na kterém věc, styl vynikne a výsledkem bude jedinečnost ne modela, jak se mnozí domnívají, ale jedinečnost prezentovaného druhu jako takového. Podle vašeho zadání vám dokážeme doporučit široké spektrum modelek/modelů, ale je jen na vašem zvážení pro koho se rozhodnete.

„Nespolupracujeme s lidmi, kteří nejsou spokojení se svým vzhledem. Tím vám dokážeme zaručit, že vaši prémiovou značku budou nosit s hrdostí a vší pokorou.“

Maskoti

Správná akce si zaslouží svého maskota. Pokud daný brand maskota nemá, nemáme problém připravit grafické podklady a nechat ho vyrobit. Vždyť právě maskot je ta “osoba”, které si všimne v obchodě, či na akci naprosto každý. Nejedná se o jednorázovou věc, která klienta bude stát nesmyslnou částku. Maskot je věc, která podtrhuje brand dané společnosti a díky níž si zákazníci brand o to víc zapamatují. Do role maskotů obsazujeme většinou studenty a absolventy hereckých konzervatoří. To jsou ti praví baviči, kteří v každém maskotu zastanou přesnou funkci, kterou si s námi klient sjedná.

„Správný maskot musí být bavičem, proto v naší databázi máme klíčové lidi určené přímo k funkci roli maskota.“

Moderátoři

Portfolium moderátorů se kterými naše agentura spolupracuje je opravdu obrovské. Jelikož každý druh akce si zalouží jiný humor, má jinou atmosféru i naše databáze s tímto faktem počítá. Je už na vašem zvážení, zda budete chtít odmoderovat maturitní ples od standardního moderátora nebo si připlatíte za zkušenějšího známého moderátora jako je například Milan Peroutka nebo Jakub Štěpán. 

„Mluvené slovo, je tou největší mocí na celé akci. Moderátor je osoba, která má vše ve své moci, proto tyto osoby vybíráme opravdu důkladně.“

Hostesky a promotéři

Spokojené hostesky a spokojení promotéři jsou zárukou spokojeného klienta. Vybíráme je opravdu důkladně. Každý lidský faktor, který reprezentuje naši agenturu musí podstoupit vstupní pohovor, profesionální focení a ke každé akci odborné školení. Jelikož náš tým motivujeme, tak odměnou pro nás a výhodou pro vás je spolehlivost našich hostesek a promotérů. Naše hostesky/promotéry rozdělujeme do několika kategorií (atributů), dle kterých si klient vybere, které pro danou akci potřebuje. V našem portfoliu jsou hostesky/promotéři, kteří jsou nebo nejsou jazykově vybaveni. Mezi nimi najdete všechny typy od štíhlých dlouhonohých až po korpuletní slečny. Ať již černovlasou, blonďatou, zrzavou nebo s modrýma, zelenýma či černýma očima.

„Naše databáze disponuje s několika hosteskami a promotéry, kteří jsou flexibilní vůči naší agentuře.“