Image link
Zkušenosti a důvěra Profesionalita Úspora času a zdrojů

Social Media

Naše agentura se mimo jiné specializuje na sociálně sítě, kde poskytujeme komplexní služby od správy sociálních sítí až po influencer marketing a profesionální tvorbu obsahu.

Jsme připraveni pomoci vaší značce rozšířit povědomí a efektivně zapojit cílové skupiny.

Sociální sítě

Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Threads

Naše agentura se specializuje na správu sociálních médií pro různé společnosti. Zabýváme se platformami jako Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn a Threads. Naším cílem je neustále sledovat nejnovější trendy a inovace v oblasti sociálních médií, abychom mohli tyto poznatky efektivně využít k rozšiřování počtu followerů našich klientů. Nabízíme možnost barterových spoluprací, které umožňují zvýšit dosahy našich klientů organickou cestou, bez nutnosti vynakládat finanční prostředky. Důležitou součástí naší práce jsou pravidelné online meetingy, během kterých prezentujeme výsledky naší práce. Tento přístup nám umožňuje spolupracovat i se zahraničními klienty, čímž jsme v poslední době výrazně rozšířili naši klientelu.

Image link

Influencer marketing

Pro naše klienty zprostředkováváme i influencer marketing. Jedná se o moderní formu marketingu, která využívá vlivu populárních osobností na sociálních sítích, známých jako influenceři, k propagaci produktů, značek nebo služeb. Díky jejich doporučení mohou firmy efektivně oslovit specifickou cílovou skupinu a zvýšit povědomí o své značce.

Sponzorované příspěvky:

Spolupracujeme:

Barbora Mottlová
Barbora Mottlová

115 000+ sledujících

Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta

117 000+ sledujících

Lucie Březinová
Lucie Březinová

16 000+ sledujících

Alex Belingerová
Alex Belingerová

15 000+ sledujících

Image link

Foto a video

Content včetně postprodukce od A do Z

V naší agentuře nabízíme komplexní služby v oblasti tvorby foto a video obsahu. Vše od prvotního nápadu, přes produkční část, postprodukci až k výsledku. Pokud hledáte partnera, který vám pomůže odlišit se v digitálním světě pomocí jedinečného obsahu, jste na správném místě.